22.05.2014

Recenzja 2

,,I hate you. I love you. - czyli Niall Horan fanfiction.'' autorstwa I'm Emily

1. Wygląd bloga : Szablon jest prosty ale ładny, jak najbardziej pasuje do opowiadania więc nie myśl nad zmianą.
2.  Bohaterowie : Moim zdaniem Lucy nie za bardzo pasuje do Niall'a ale to moje zdanie.
3. Bohaterowie - jako zakładka : Radzę każdemu - gdy przedstawiasz bohaterów najlepiej zrobić to za pomocą gifów - o wiele lepiej wygląda to niż jak są to zdjęcia. Ale oczywiście chodzi tu tylko o wygląd. Nie potrzebnym jest podpisywanie osoby gdzie mieszka w dodatku gdy wszyscy mieszkają w Londynie. Wiek też nie jest potrzebny ale to już da się przeżyć.
4.  Sposób pisania : W niektórych momentach zwracasz się do czytacza jakbyś opowiadała mu to - nie jest to za dobra metoda. Dodawanie zdjęcia od czasu do czasu też nie swojego uroku, w szczególności gdy czasami dajesz zdjęcie a czasami gifa i tylko na końcu, a gdy już je dajesz nie możesz kończyć i nagle... i dokończeniem jest gif, ponieważ niektórym nie wyświetlają się gify i nie wiedzą co stało się potem. Jeśli chcesz pokazać czytelnikom w co ubrała się główna bohaterka lepiej zamieść to jako link, o wiele lepiej to wygląda. Często powtarzasz te same słowo i psuje to trochę efekt, nie za dobrze to brzmi. Zdarza ci się często zmieniać temat strasznie to mota w głowie i od razu odpędza kogoś kto czyta. Dialogi są ciut bezsensowne, próbuj gdy piszesz wyobrazić sobie je w praktyce, mam wrażenie jakby bohaterowie właśnie skończyli 4 klasę. Dziwnym jest to że w jednym rozdziale się nienawidzą w drugim kochają, ale to chyba kwestia tematyki.
Nie oceniam tematyki, ponieważ każda jest cudowna, każda ma swój charakter i każda jest wyjątkowa.

Mam nadzieję że niczym cię nie uraziłam, starałam się jak najbardziej pomóc i mam nadzieję że właśnie to zrobiłam. Jeśli miałabyś kiedyś jakikolwiek problem - zgłoś się do mnie, na pewno pomogę. Pozdrawiam xoxo

1 komentarz:

  1. Dziękuje za zrecenzowanie mojego bloga. Wzięłam sobie wszystkie twoje słowa do serca i postaram się poprawić. Pomyślę nad zmianą bohaterki. Co do dialogów to nie do końca rozumiem tego co chciałaś mi powiedzieć ale postaram się je jakoś rozbudowywać. Postaram się nie powtarzać słów chodź nie obiecuję. A to że bohaterowie w jednym rozdziale się kochają a drugim nienawidzą, to jest taka tematyka, a po za tym nie chce pokazywać że wszystko jest idealne, czasem chcę dać jakiś dreszczyk emocji czy coś. W każdym bądź razie jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Layout by Yassmine